O Kancelarii

Paralaksa tła
 

Sprawdzone metody, długoletnie doświadczenie i fachowa pomoc prawna w każdej sprawie cywilnej i karnej.

LudzieNasi pracownicy to doskonali fachowcy, którzy nigdy nas nie zawiedli. Darzą swoich Klientów niespotykaną sympatią i starają się dokładnie zapoznać z ich problemami. Zrozumienie ich sytuacji pomaga im działać jeszcze skuteczniej.

Nasi adwokaci wciąż udoskonalają swoje działania. Organizujemy, a także bierzemy udział w wysokiej jakości szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu jesteśmy bliżej nowych zagadnień prawnych. Poznajemy ludzkie problemy od podszewki i poprzez analizę wielu spraw, potrafimy jeszcze lepiej zorganizować naszą pracę.

Nazywamy siebie zespołem adwokatów, ponieważ każdy z nas jest niezbędnym elementem większej całości. Tak dopasowaliśmy nasze kompetencje, aby jak najbardziej kompleksowo świadczyć usługi prawne. W naszym zespole pracują najlepsi adwokaci w Polsce, którzy posiadają szeroką wiedzę i wysokie kompetencje.


Usługi prawne


Jak każda porządna kancelaria prawna zadbaliśmy o kompleksowość usług, co świadczy o naszym profesjonalizmie i podejściu do pracy. Nasz zepsół potrafi rozwiązać każdą, najtrudniejszą sprawę, bez względu na jej zawiłość i materię przedmiotową.

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw z zakresy prawa cywilnego, prawa karnego i prawa rodzinnego. Dla nas rzeczy niemożliwe nie istnieją, gdyż podejmujemy się zleceń, które zostały odrzucone przez inne kancelarie.

Prowadzimy sprawy takie jak: rozwód, separacja, opieka nad dziećmi, władza rodzicielska, podział majątku wspólnego małżonków, intercyza, alimenty na dzieci, podział spadku, ustalenie prawa do spadku, niedopełnienie obowiązków wynikających z umów, windykacja należności, wypłata zaległej pensji, bezpodstawne zwolnienie z pracy, mobbing, posiadanie narkotyków i wiele, wiele innych. Za każdy razem staramy się równie mocno, aby Klienci opuszczający salę sądową byli spokojni o swoja przyszłość.

Zostań naszym Klientem


Nie pytaj się co możemy Ci zaoferować. Sam sprawdź, ze jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla Twoich problemów.

Kontakt
Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok