Co oferujemy

Nasza kancelaria adwokacka oferuje o wiele więcej niż zwykłą pomoc prawną. Dokładamy wszelkich starań o każda z naszych usług wykonywana była na najwyższym poziomie. Normalne standardy nie są dla nas. My tworzymy nową jakość usług prawnych.


Pomoc prawna

Zależy nam na tym, aby świadczona pomoc prawna była wyczerpująca. Przedstawiamy wszelkie możliwe rozwiązania, aby jak najpełniej ukazać naszym Klientom głębie ich problemów. Nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia. Zawsze znajdujemy drogę do lepszych możliwości

Oferujemy jednorazową pomoc prawną, a także doradztwo prawne dla Klientów biznesowych. W ramach tej usługi przedstawiamy na papierze możliwe rozwiązania i pomagamy naszym Klientom w skutecznych dochodzeniu ich praw.


Zastępstwo procesowe

Nasza kancelaria adwokacka to najlepsi specjaliści. Doświadczeni w sądzie, jak i po za nim, umiejętnie posługują się argumentacją i materiałem dowodowym, aby przechylić szalę zwycięstwa w danej sprawie na stronę swoich Klientów.

Uczestnicząc w wielu rozprawach potrafimy skutecznie dochodzić praw naszych Klientów, używając do tego sprawdzonym narzędzi prawnych i posługując się legalnym materiałem dowodowym. Dbamy o punktualność i o doskonały kontakt z naszym Klientem, który zasługuje na najlepszą pomoc prawną.


Doradztwo finansowe i skarbowe

W celu unowocześnienia naszych usług proponujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo finansowe i skarbowe. Nasz konsultant jest zawsze gotowy do udzielenia Wam porad dotyczacych podatków, opracji finansowych, płatności, kredytów, pożyczek i wielu, wielu innych.

Prowadzone przez nas sprawy bardzo często dotyczą zobowiązań finansowych i rozliczeń podatkowych. Spotykamy się z osobami prywatnymi, a także z właścicielami firm, którzy przez błędną interpretacje przepisów prawa, przysporzyli sobie problemów prawnych. Nasz doradca finansowy i skarbowy zapozna Was z najnowszymi przepisami dotyczącymi podatków i opłat, a także pomoże w dochodzeniu spraw po za sądem.


Depozyt prawny

W naszej kancelarii adwokackiej znajduje się zabezpieczony sejf, w którym w imieniu naszych Klientów przetrzymujemy papiery wartościowe i przedmioty o wysokiej wartości rynkowej. Ta usługa pomoże lepiej zabezpieczyć Państwa interesy w przypadku groźby kradzieży, czy wyzysku.

W naszym depozycie mogą Państwo umieścić pieniądze, papiery wartościowe, a także przedmioty o znacznej wartości, które są dla Państwa bardzo drogie. Sejf jest dobrze zabezpieczony co minimalizuje możliwość kradzieży znajdujących się w nim przedmiotów. Możecie zaufać Państwu naszym solidnym usługom.

Zostań naszym Klientem


Z nami przekonasz się, ze adwokat to nie bezduszny karierowicz, ale człowiek, który chce pomóc Ci w obronie Twoich interesów.

Skontaktuj się z nami
Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok